Gabinety lekarskie JASTMEDIC funkcjonują w nowej siedzibie w Tarnowie od lutego 2017 roku. Oferujemy usługi medyczne na wysokim poziomie przez profesjonalny i miły personel z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.

 

Świadczymy usługi z zakresu: chirurgii, diagnostyki ultrasonograficznej, chirurgii naczyniowej, chorób wewnętrznych, medycyny estetycznej, ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz urologii. Zakres oferty jest stale poszerzany, głównie o nowoczesne metody leczenia.

 

Przychodnia znajduje się w doskonałej lokalizacji, blisko Szpitala Specjalistycznego im. E. Szczeklika, w niedalekiej odległości od przystanków komunikacji miejskiej i centrum miasta (róg ul. Gomoły i ul. Widok) . Przychodnia dysponuje własnymi miejscami parkingowymi.

 

Dzięki nawiązaniu współpracy  dr hab. n. med. Stanisławem Kwiekiem, specjalistą neurochirurgii- zwłaszcza specjalistą z zakresu chirurgii kręgosłupa, rozszerzamy aktualnie możliwości naszego ośrodka o leczenie wszelkich schorzeń kręgosłupa w odcinkach: lędźwiowym, piersiowym, szyjnym technikami małoinwazyjnymi, endoskopowymi, laserowymi i innymi nowoczesnymi i sprawdzonymi aktualnie. Zespół lekarzy i terapeutów z wielu specjalności takich jak: Neurochirurgia, Ortopedia, Fizjoterapia i Medycyna Sportowa, Neurologia i innych dziedzin medycyny specjalistycznej pod kierownictwem dr hab. n. med. Stanisława Kwieka,  pracuje już od dawna w tym samym niezmiennym zespole medycznym. W Tarnowie i jego okolicach mają oni intencje niesienia pomocy wszystkim tym Pacjentom, którzy cierpią na schorzenia kręgosłupa służąc fachową radą, również w zakresie schorzeń mózgu i rdzenia kręgowego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!